За даними народного депутата й координатора групи "Інформаційний опір" Дмитра Тимчука, кремлівський план по нарощенню військової сили в межах «ЛНР» та «ДНР» наразі тріщить по швам.
Причиною цьому стало ігнорування тамтешніми молодиками інформаційної кампанії з вербування в ряди бойовиків: оголошення про набір розміщуються в громадському транспорті та на білбордах. Подібні широко розгорнуті «акції» проходять, зокрема, в Донецьку, Макіївці та кількох інших масштабних містах.
Не дивлячись на всі старання, наростити до кінця року загальну чисельність двох корпусів до 40-42 тисяч чоловік бойовикам ніяк не вдається. Тимчук припускає, що наразі недобір становить, щонайменше, 5 тисяч осіб.
«Це ті завдання, які їм ставить російське командування», - наголосив політик.
Зачистка на Донбасі. Ватажки "ЛНР" і "ДНР"
Що буде з доларом в Україні після Нового року: експерти приголомшили прогнозом
Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК
ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки
Молитви до Бога та Пресвятої Богородиці на 1 січня: як правильно розпочати рік православним
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", ФСБ провела в окупованому Луганську спецоперацію проти бойовиків.