Російські військові заради матеріальних благ йдуть вбивати в Сирію і на Донбас, незважаючи на моральні принципи.

Про це пише "Диалог.UA".

Так, в Мережі опублікували листування з дружиною вбитого найманця з ПВК "Вагнера" Сахіпова Руслана.

Скріншот запису

Чоловік працював розвідником-кулеметником 2-го взводу 2-го відділення 3-ї розвідувально-штурмової роти, особистий номер М-1450. Був ліквідований в Сирії в квітні 2016 року.

Скріншот коментарів

Дружина військового, Ольга, позує на фото з великою сумою грошей. В коментарях вона зазначила, що всі витрачено на покупку квартири. Свекор відреагував на знімок і написав, що скоро дівчина стане водієм – їй куплять Hyundai Solaris.

Нагадаємо, в так званій "ДНР" наближені ватажків бойовиків проводять облави.

Крім того, в окупованій Горлівці ходять чутки, що місто повертається під контроль України.

Дивіться сюжет про бойовиків

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", бойовики показали, як збили російський військовий вертоліт.

Популярні новини зараз

Абонплату скасують? Київстар, Vodafone та lifecell дали чітку відповідь

Бронювання залишать лише на одній роботі: українців попередили про зміни

ДПА повертається: кого з учнів тестуватимуть першими

Старша школа без звичних класів: як працюватиме "правило 8 учнів" з осені

Показати ще