28 листопада бойовики 12 раз обстріляли сили АТО на Донбасі.

"Від півночі російсько-окупаційні війська 12 раз порушили перемир'я. У разі необхідності українські військовослужбовці давали агресору адекватну відповідь", - передає прес-центр штабу АТО.

На Луганському напрямку бойовик на Світлодарській дузі обстрілювали підступи до оборонним укріпленням українських захисників з мінометів, гранатометів, стрілецької зброї та озброєння БМП між населеними пунктами Зайцеве і Гладосове. Такими діями вони зірвали візит в цей район спостерігачів ОБСЄ.

Тут вони випустили мін калібру 120-мм по українських позиціях у Луганського і Лозового, а з озброєння БМП провокував захисників Світлодарська. Також обстрілювали позиції біля Горіхового і Щастя.

Популярні новини зараз

"Київстар" з кінця травня працюватиме по-новому

Україну накриє дощами: погода на вихідних залишить вдома

Мобілізують з інвалідністю вже у травні: ці чоловіки під прицілом ТЦК

Українцям підвищать пенсії на 25%

Показати ще

На донецькому напрямку з гранатометів бойовики вели вогонь по позиціях українських захисників неподалік Верхньоторецька і Водяного, а з легкого піхотного озброєння порушували перемир'я поблизу Авдіївки і Красногоровки.

Бойовики атакують Авдіївку

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що бойовики опублікували ролик, на якому снайпер терористів вбиває українського гранатометчика.