Таємничі люди в балаклавах, які 29 жовтня спробували захопити військову частину в Одесі, є представниками господаря мережі ТРЦ City Center Володимира Галантерника - проросійського діяча і бізнесмена.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав активіст Сергій Стерненко. "ТРЦ City Center люб'язно надає свою площу для російського магазину "Спортмастер" і Gloria Jeans, потужності виробництва якої відвідував в окупованому Луганську сам Плотницкий", - пише громадський діяч.



За словами Стерненка, Галантерник, який керує торгово-розважальною мережею, є компаньйоном скандально відомого одеського мера Геннадія Труханова.

Захоплення військової частини в Одесі


"Чудове поєднання російського бізнесу з "ЛНР" і РФ з російським бізнесом з Одеси. І напад серед білого дня на військовий об'єкт. Найгірше те, що у цієї бандоти є протекторат не тільки в Москві, але і в Києві", - підсумував активіст.

Популярні новини зараз

ТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація

"Мета – добити до березня": експерт назвав місто, яке рф планує "розбомбити"

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, яку версію у справі нападу висунула поліція.