Інтернет-провайдер і оператор кабельного телебачення Воля веде переговори про свій продаж за $ 112 млн. Потенційним покупцем виступає великий бізнесмен Карлос Слім з Мексики.

Про це LIGA.net дізналася від двох джерел на телеком-ринку.

Карлос Слім - власник America Movil. У 2014 році він придбав акції групи компаній Austria Telekom. У числі її активів ряд операторів Європи, в тому числі - Velcom в Білорусі. Останній, за інформацією LIGA.net, і почав робити due dilligence Волі.

Компанія Воля обслуговує близько 2 млн абонентів кабельного ТБ і інтернету в 34 містах України. У тому числі інтернет-доступом користуються 670 000 (компанія входить в ТОП-3 українських інтернет-провайдерів). Основні акціонери - фонди Providence Equity Partners (34,92%), Sigma Bleyzer (15,3%), ЄБРР (11,7%).

Як повідомляли нещодавно ЗМІ найбільший акціонер Providence Equity Partners вирішив вийти зі складу акціонерів Волі.

Перші чутки про покупку українського провайдера з'явилися ще в кінці березня. Представники Волі тоді нічого не коментували.

Популярні новини зараз

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Акціонери Волі почали шукати покупця в минулому році. Новий власник повинен був з'явитися ще до кінця грудня, серед потенційних покупців називалися інвестфонд Бориса Ложкіна та мобільний оператор lifecell. Офіційного підтвердження цієї інформації не було.

Варто відзначити, що українські інтернет-магазини масово порушують законодавство: не видають фіскальні чеки, приховують власників магазинів, які не мають документів про проходження відповідності товару. Про це йдеться у дослідженні громадської організації "Союз споживачів України".

Організація перевірила українські інтернет-магазини, які продають споживчу електроніку на предмет дотримання законодавства в частині захисту прав споживачів.

В рамках дослідження перевірили магазини 27.ua, AKS, Алло, Служба сервісу, Цитрус, City.com, Comfy, Deshevshe.net, Ельдорадо, F.ua, Фокстрот, ITbox, Мобіллак, MOYO, Repka, Розетка, Skidka.ua, Stylus, Телемарт, ТТТ.

Згідно з дослідженням: 65% (13 магазинів) порушили вимоги про видачу фіскального чека; 20% (5 зразків) не ідентифіковані в розрахунковому документі; 40% (8 зразків) не мали відмітки про проходження процедури оцінки відповідності; 20% (5 зразків) - вся інформація на упаковці була надрукована іноземною мовою. У зв'язку з цим дослідники зробили висновок, що це може бути контрабандна техніка.

Моніторинг складався з чотирьох етапів: купівля продукції, аналіз розрахункових та супроводжуючих документів, а також маркування на предмет відповідності вимогам чинного законодавства, і спроба повернути товар.

Волонтери по кожному критерію оцінювали інтернет-магазини за десятибальною шкалою на основі яких було складено рейтинг та антирейтинг магазинів України: зелений — це добре, жовтий — так собі, а червоний — порушники законодавства.

Хто і навіщо викрив полювання на російських мільярдерів - Секретні матеріали.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що основні моменти, які повинен знати кожен при купівлі-продажі нерухомості.