Власником "вертолітного майданчика" президента-втікача Віктора Януковича, виставкового центру "Парковий", є бізнесмен Сергій Московський, прописаний в Краматорську Донецької області.
Про це пише BBC.
Як з'ясувалося, бізнесмен на даний момент проживає в Німеччині і спростовує будь-яку участь у діяльності британській компанії Fineroad Business LLP, якій належить "Парковий".
Однак, він все ж підтвердив, що є основним акціонером компанії. З причин "комерційної конфіденційності" він не сказав, що компанія робить і скільки йому обійшлася купівля акцій.
Крім того, Московський впевнений, що компанія не бере участь у відмиванні грошей, але після опублікованого ВВС розслідування буде це з'ясовувати.
Дістануть кожного ухилянта: хто отримає повістки у 2026 році
Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні
У ТЦК йти більше не потрібно: в Україні оновили правила постановки на військовий облік
Пенсіонерам виплатять надбавки у січні
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Янукович отримав непоганий прибуток від минулорічного пісенного конкурсу "Євробачення", і допомогли йому в цьому співробітники британської компанії.