Так звані "навчання" серед молодого покоління на тимчасово окупованих територіях стали традицією у бойовиків.

На сепаратистському каналі в YouTube опубліковано нове відео.

В цей раз, бойовики "ЛНР" вчили дітей стріляти в українців, яких традиційно називають "бендеровцами". Серед нових "курсантів" були дівчата, маленькі хлопчики та їхні батьки. За словами одного з терористів, на полігон прийшли "охочі".

Відео бойовики вчать дітей стріляти в українців


Цей "театр абсурду" ставленики "руського міра" сміливо називають патріотичним вихованням. Вони розповіли підростаючому поколінню теорію про зброю, показали, як потрібно її збирати і розбирати, а також повчили стріляти їх з автоматів.


Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у квітні було опубліковано відео, як діти бойовиків стріляли на полігонах. Їх буквально зганяють з перших класів на так звані "уроки громадянства".

Популярні новини зараз

У 2026 році зміняться ціни на газ: як це вплине на гаманці українців

Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК

ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Показати ще