Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела тимчасову заборону на серію популярного спазмолитика "Комбиспазм" індійського виробництва.


Згідно з повідомленням прес-служби, ліки ("Комбиспазм", таблетки, по 10 штук в алюмінієвому блістері, по одному блістеру в картонній упаковці серії EPD18001A1, виробництва "Евертоджен Лайф Саенсіз Лімтед" Індія) потрапило під заборону через невідповідності вимогам МКЯ.


У зв'язку з цим Держлікслужба зобов'язала всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію та використання даного медикаменту, перевірити наявність забороненого препарату, і у разі виявлення вжити заходів для їх вилучення з обороту і подальшого приміщення під карантин.
Хочуть захопити і взяти в кільце: армія рф наблизилася до одного з ключових міст
Кінець війни в Україні до 31 грудня 2025 року: найпотужніший прогноз, який змінює все
Перекази на картку: змусять платити податки навіть за членів родини
Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в Україні з 15 червня набрала чинності заборона на досить популярний препарат "Ентерожерміна", який призначений для лікування і профілактики дисбактеріозу кишечника.
Відповідне розпорядження прийняла Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
Мова йде про "Ентерожермині", капсули № 12 (по 12 капсул у блістері, по одному блістеру в картонній коробці), виробництва "Санофі Сек.п.A.", Італія.
Хочеться підкреслити, що причина цього зовсім не те, що препарат не відповідає якості.
Причиною стало те, що ТОВ "Санофі-Авентіс Україна" добровільно відкликала серії 2043, 2046, 2063, 2072, 3055, 3056, 2053, 3047, 2036, 2037, 3028, 3033, 3037, 3042, 3046.
Нагадаємо, відомий в Україні лікар-педіатр Євген Комаровський закликав припинити приймати популярні останні 70 років, які є практично в кожному - антибіотик "Левоміцетин". Як пояснив фахівець, цей препарат викликає масу побічний ефектів, крім того, раніше чутливі бактерії вже давно перестали на нього реагувати.
Зазначимо, державна служба Україні з лікарських засобів та контролю за наркотиками прийняла розпорядження щодо заборони з 1 січня 2019 року ряду медикаментів.