Популярний в Україні препарат таки отримав "амністію". Тиопентал, який використовували для загальної анестезії знову отримав дозвіл від Держслужби з лікарських засобів і контролю за наркотиками.

Про це повідомили представники регулятора, - передає Politeka.

Його скасували 7 травня "на підставі позитивних результатів додаткового дослідження", проведеного за всіма показниками методів контролю якості.

Нагадаємо, тимчасова заборона на серію 167106 "Тіопентал" виробництва ВАТ "Київмедпрепарат" ввели 29 березня в зв'язку зі смертю пацієнта після використання даного медикаменту.

Популярні новини зараз

Українців зобов'яжуть сплатити податки за квартири минулих десятиліть

Гороскоп на тиждень 6-12 травня для всіх знаків Зодіаку: труднощі Близнюків, союзники Скорпіона та успіхи Риб

Тарифний "сюрприз" для мешканців багатоповерхівок: травневі платіжки заберуть ще більше грошей

Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію

Показати ще

"Тіопентал" - це один з найпоширеніших препаратів, які використовуються в лікарнях для введення пацієнтів в загальний наркоз.

Препарати під забороною

Також нещодавно під заборону потрапив розчин для ін'єкцій "Но-Х-ша", антибіотик "Ауроксон". Крім того заборонили ряд препаратів, які виготовили на українському фармацевтичному підприємстві "Лекхім-Харків". А також заборонили протипухлинний засіб OPDIVO.

Також зникне із аптек популярний препарат "Армадін" виробництва "Лекхім-Харків", який тривалий час був практично поза профільним контролем. Тобто недобросовісні учасники ринку мали підстави цим реально зловживати. І мова тут іде не лише про якість чи фальсифікат ліків, але й про відсутній контролю за цінами на медикаменти.

Дивіться: які ліки не лікують грип

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Україна відкриває для себе новий напрям у боротьбі з небезпечними захворюваннями. Міністерство охорони здоров'я вперше закупить достатню для населення кількість імуноглобулінів та сироваток для щеплень. Ці препарати рятуватимуть людей від таких небезпечних захворювань, як ботулізм, сказ, дифтерія та інші.