Жителів окупованого Донецька почали змушувати підписувати документ про зобов'язання не виїжджати на територію України.

Ці вимоги зазначені в указі ватажка "ДНР" Олександра Захарченко.

"Начальник ділянки прочитав" указ ", потім майстер сказав нам написати у вільній формі підписки, що ми зобов'язуємося не залишати територію ДНР і не виїжджати в Україну. Абонементи зібрали і забрали", - розповів слюсар одного з підприємств Донецька Іван.

Також на самоуправство бойовиків скаржаться вчителі.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші

Прийдуть нові рахунки за газ: що зміниться у платіжках

Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація

Мінус 270-400 грн з платіжки: як отримати знижку на електроенергію

Показати ще

"Захарченко говорив, що на звичайних бюджетників його ідея не поширюватиметься, мовляв, невиїзними будуть тільки ті, хто володіє" державною таємницею "або важливою конфіденційною інформацією ... Але я - простий вчитель в школі, жодної таємної я володію? Скільки буде два плюс два або як писати "жи", "ши"? Проте, директор сказав написати підписку - таке отримав розпорядження, і нічого не зробиш ", - говорить вчитель початкових класів Ганна Сергіївна.

Бюджетники обурені указом Захарченко

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ватажок самопроголошеної донецької "народної республіки" Олександр Захарченко видав "указ", згідно з яким всі бюджетники позбавляються права виїжджати за територію окупованих територій. Звиклий до підпорядкування бойовик ніяк не очікував несподіваного вибуху і акцій протесту.