Ми вже встигли відзначити три спаси і Успенський піст у серпні. Але, це далеко не кінець усіх релігійних свят, адже у вересні їх буде ніяк не менше, а можливо і більше: Усікновення глави Іоанна Предтечі, Різдво Пресвятої Богородиці, День пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії - і це тільки маленька частина, релігійних свят, які будуть у вересні.

10 вересня – Собор преподобних отців Києво-Печерських, в Дальніх печерах спочивають
Це один з найголовніших свят у Печерській лаврі. Він встановлений на честь преподобних отців Києво-Печерської лаври, які перебувають у дальніх печерах. Варто відзначити, що вони досить заплутані, і там постійно знаходиться близько 30 осіб.

11 вересня – Усікновення глави Іоанна Предтечі
А це один з найважливіших релігійних свят. Усікновення глави Іоанна Предтечі щорічно відзначається на честь смерті мученика за віру. З ним пов'язано величезна кількість традицій і заборон, які потрібно виконувати. До того ж, в це свято, 11 вересня діє одноденний піст. Крім цього, вважається, що в Усікновення глави Іоанна Предтечі не можна користуватися ножами, і їсти предмети, схожі на людську голову.

21 вересня – Різдво Пресвятої Богородиці
Це свято також вважається дуже важливим для християнської церкви. Це велике двунадесяте свято, яке відзначають дуже широко. З ним пов'язана не тільки величезна кількість традицій, але й кілька важливих заборон, наприклад: не можна робити важку роботу, прибирати вдома і сваритися з близькими. До того ж, в Різдво Пресвятої Богородиці рекомендується дотримуватися посту, який обмежує не тільки їжу, але і вживання алкоголю.

27 вересня – Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
Звичайно, це свято не зрівняється з минулим по важливості, але воно все одно досить широко відзначається християнською церквою. І, до речі, в день Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього так само діє одноденний піст. І крім цього, є кілька важливих прикмет: хто буде постити – у того буде вдалим життя. І так само, вважається, що в цей день святої води можна очистити будинок від нечисті.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Сестра на годину: українська школярка вигадала, як заробити у вільний від навчання час

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще