Усікновення глави Іоанна – це свято, яке щороку відзначається всіма віруючими 11 вересня. Не дивно, що один з найважливіших церковних свят у році має не тільки досить багато різних традицій, але і заборон. Саме тому ми вирішили розповісти вам, чого не можна робити 11 вересня в Усікновення глави Іоанна.

Усікновення глави Іоанна 2017: історія свята

За повір'ям, саме в цей день Іоанна хрестителя вбили. Це було зроблено за наказом короля Ірода. Варто відзначити, що сам король робити цього не хотів, але через бажання його дружини, яку Іван засудив, йому довелося принести голову святого на блюдечку. До речі, варто відзначити, що саме через це в Усікновення глави Іоанна не можна нічого різати ножами.

Усікновення глави Іоанна 2017: що не можна робити в свято

За повір'ями, у свято Усікновення глави Іоанна не можна користуватися ножем, інакше сам можеш залишитися без голови.
Також, не бажано використовувати будь-які інші колючі або ріжучі предмети.
Так само, 11 вересня не можна співати, чи танцювати. Все тому що, саме через танець падчерки короля Ірода і був убитий Іван. До речі, деякі вважають це навіть смертним гріхом.
Крім цього, в Усікновення глави Іоанна не можна їсти продукти, які за формою нагадують голову: помідори, капусту, кавуни та інші.
11 вересня не можна починати нові справи, вважається, що вони будуть приречені на невдачу.
І пияцтво на Усікновення глави Іоанна заборонено.

Популярні новини зараз

Носити чи не носити? Відомий адвокат розповів, чи потрібна маска після вакцинації

В Україні Covid-19 потроху відступає, медики радіють "жовтій" статистиці: дані МОЗ на 16 жовтня

Злата Огнєвіч точно такого не чекала: учасник знехтував побаченням з "Холостячкою"

Юрій Ткач усамітнився в лісі з двома жінками і відразу пошкодував: надкусила його грибочки

Показати ще

Усікновення глави Іоанна 2017: що потрібно зробити свято

Звичайно, в першу чергу, 11 вересня потрібно сходити в церкву. Там, традиційно, проходитимуть різноманітні святкові богослужіння, які покликані вшанувати пам'ять святого.
Крім цього, вважається, що в Усікновення глави Іоанна собаки – це посланці святого. Тому, якщо за вами побіжить ця тварина, то її треба напоїти і нагодувати.
Звичайно ж, 11 вересня буде одноденний піст, і вважає, що той, у того, хто його повною мірою виконає, у того виповниться найпотаємніше бажання.

Нагадаємо, що Усікновення глави Іоанна щорічно відзначається 11 вересня. І тепер ви знаєте головні заборони на свято, тому можете не боятися, що зробите щось не так.