Іноземна валюта впевнено набирає висоти, у той час як гривня падає в ціні. На наступному тижні аналітики прогнозують ріст долара до психологічної позначки -27 гривень.
За оцінками експертів, наступного тижня гривня очікується в коридорі 26,7-27,2 грн/$ на міжбанківському і 26,8-27,3 грн/$ на готівковому ринках.
Минулий тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшов досить динамічно, гривня була у рамках прогнозованого коридору.
На 27 листопада Нацбанк встановив наступний курс валют:
1 долар США коштує 26,91 грн.
1 євро - 31,96 грн.
10 російських рублів на міжбанку - 4,59 грн.
Нагадаємо, за всю свою історію гривня встановила антирекорди два з половиною роки тому - 26 лютого 2015-го в офіційних курсах НБУ долар США сягнув 30,01 грн, а євро – 34,04 грн
А у п’ятницю, 24 листопада, євро побив дворічний рекорд, валюта зросла за добу на 52 копійки.
Дивіться про найпопулярніші криптовалюти
Рф може вдарити ядерною зброєю по Україні: експерт зробив важливу заяву
Пенсіонери отримають нову виплату: яка сума і кому пощастить
ДПА повертається: кого з учнів тестуватимуть першими
Святкові виплати отримають не всі: хто залишиться без грошей до Дня Незалежності
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", 25 листопада біткоїн злетів на захмарні висоти, його курс досяг рекордних 8,673 тис. дол. за одну одиницю.
