Вже пора відкривати сезон шашликів і різних пікніків. Але, не скрізь, де вам завгодно можна смажити шашлики, навіть якщо ви потім приберете за собою. Тому безліч киян задаються питанням «де в Києві смажити шашлики». Саме для таких людей ми і зробили наш список. Сподіваємося він допоможе вам знайти місце для шашлику в Києві.

Зона відпочинку Дідорівка – місце, ніби спеціально створене для цієї справи. Знаходиться воно на березі озера, а поруч розкидані альтанки з мангалами поруч. Їх можна взяти в оренду за 200-300грн. І місця там вистачить і для 20 осіб.
Так само, на озері можна взяти човен на прокат, і половити рибу, все це платно.

Зона відпочинку на ВДНГ. На території парку є безліч місць, де можна затишно посидіти. Так же є спеціальні зони, де здають в оренду намети з лавками і подібні приміщення для посиденьок. За оренду мангалу потрібно буде платити окремо. Дрова можна буде придбати на місці.

Зона відпочинку Нивки. Це місце можна назвати одним з найбільш популярних для любителів шашлику. Величезна кількість простору і можливих галявин для посиденьок і роблять його таким популярним.

Зона відпочинку Берізка. Дуже зручне місце для жителів Троєщини. Описати його можна так: березовий ліс без ніякої інфраструктури. Але хіба це погано, місця, зате вистачить на всіх. Лавки і столи вам можуть замінити колоди і пеньки. До речі, смітників там немає, тому візьміть з собою пакети.

Популярні новини зараз

Три дні вихідних на Великдень: українці дізналися, скільки вони відпочиватимуть у світле свято

Українці можуть отримати ще одну грошову допомогу, але є умови: хто та на яку виплату може претендувати

Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Зона відпочинку Демидівка. Особливих зручностей в цьому місці немає, але зате дуже гарна природа і багато місця для всіх бажаючих. Брати мангал і дрова потрібно буде з собою.

Зона відпочинку Виноградар. Цей ліс знаходиться дуже близько до житлового масиву, тому на вихідні знайти собі місце для мангала і посиденьок досить складно. Прекрасна природа і хороший відпочинок з друзями варті того, тому можна буде і постаратися.

Зона відпочинку Межигірська. Знаходиться за межею міста, розрахована на людей з власним транспортом. Там є невеликі альтанки, але все приладдя для шашлику потрібно брати з собою.