Почалося літо, і значить настав час відпочинку на природі, різних пікніків і походів на шашлики. І не рідко виявляється, що місце для такого відпочинку знайти не так то й просто, особливо поблизу власного будинку. Тому ми вирішили зробити список з місцями, де можна відпочити в Києві на природі.

Озеро Дідорівка – це маленьке лісове озеро, поряд з яким відкриваються дуже гарні краєвиди. Там все продумано для таких заходів і стоять альтанки з мангалом для 10-20 чоловік, які можна зняти для відпочинку. Крім цього Озеро Дідорівка – прекрасне місце для купання, так що тут нудно точно не буде. Дістатися до цього місця найзручніше від м. Либідська.

Парк Дружби народів – ще одне чудове місце для шашликів і купання. Знаходиться вона недалеко від м. Петрівка і дістатися туди можна досить швидко. Вже давно улюблене місце киян для відпочинку на природі. Інфраструктура сприяє комфортному відпочинку, є спеціальні місця для шашликів.

Парк Берізка – це місце не дуже добре облаштоване для шашликів, але досить популярне, особливо для жителів лівого берега Києва. Знаходиться цей парк недалеко від м. Лісова. Інфраструктури там ніякої немає, тому все потрібно буде брати з собою, а як крамничок використовувати колоди, чи пеньки.

Парк Партизанської слави – у цьому парку є непогана інфраструктура для відпочинку на природі, і невеличке озеро, де можна половити рибу. Знаходиться він недалеко від Позняків, тому хороший варіант для жителів цього району.

Популярні новини зараз

Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня

Чи забере Україна Крим? Тарологиня розповіла, що загрожує Володимиру Зеленському: "Все піде не так, як комусь хочеться"

Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень

Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"

Показати ще

Червоний Хутір – прямо на виході звідти вас зустріне прекрасний сосновий ліс. Він не облаштований, але саме тому багато хто вважають його привабливим. Прекрасне місце для спокійного відпочинку.

Жуків острів – знаходиться він на околиці столиці, тому добиратися найкраще на машині. Примітно це місце не тільки мальовничими місцями для шашликів, але і «Сталінським метро» - це вже напівзатоплений тунель, який повинен був проходити під Дніпром.

Каланча – названо це місце так, тому що там знаходиться вишка для спостереження пожеж. До речі, при бажанні на неї можна піднятися, щоб подивитися на природу навколо. Крім цього там є безліч прекрасних полян, де можна провести пікнік.