Відповідь для багатьох тут, звичайно ж, очевидна – море. Чорне, Азовське, де є величезна кількість різних курортів і санаторіїв. Але що ж робити, якщо хочеться вже не на море, а чогось нового, незвичайного. Саме для таких випадків ми підготували список подібних місць.
Відпочинок влітку 2017 в Україні: куди поїхати крім моря
Букській каньйон – це дивовижне місце, де природа створила маленьке диво. Вдалині від міст знаходиться річка Гірський Тікич, саме на ній і розташувалися могутні прямовисні скелі цього каньйону. А водоспад, який залишився там ще з часів місцевої ГЕС, робить це місце незабутнім.
Білгород-Дністровський – незважаючи на те, що там є море, це місце все одно чудово впишеться в наш топ. Адже тут все ще збереглася дивовижна Аккерманська фортеця 12 століття, подивитися на яку потрібно всім любителям подібних історичних місць. Крім цього, там щорічно проходить фестиваль «Фортеця».
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Національно-археологічний заповідник Ольвія. Це місце знаходиться в Миколаївській області. Ще в 7 столітті там була грецька колонія. І там все ще залишилися руїни будівель того часу. Посеред цього заповідника знаходиться місцевий музей, де теж буде на що подивитися.
Південний Буг – це гірська річка, яка приваблює до себе екстремалів зі всієї України. Сплавитися тут можна навіть дітям. Є маршрути різної складності.
Голубі озера – знаходяться вони в Чернігівській області. Вони полонять відпочиваючих прекрасною природою і чистою водою. П'ятизіркових готелів тут немає, можна зняти невеликий дерев'яний будиночок, або намет.
Шацькі озера – відпочинок тут може без проблем зрівнятися з відпочинком на морі. У цій місцевості знаходиться близько 30 озер і безліч курортів. Чиста вода і прекрасна природа нікого не залишають байдужими.
Відпочинок в Карпатах можна поділити на два види: спокійний – погуляти по барвистих пагорбах, погостювати у гостинних жителів Закарпаття. Або ж екстремальний – піднятися на найвищу гору в Україні під силу не кожному, але відчуття від цього непередавані.