В Україні з'явилося нове наукове дарування: 28-річна доктор наук з Інституту молекулярної біології і генетики в Києві Ольга Броварец стала знаменитістю світового масштабу. Про неї зараз пишуть усі відомі наукові журнали світу, а європейські країни готові піти на що завгодно, лише б забрати її до себе на ПМЖ.

Броварец зробила відкриття, яке дає надію на повне одужання від раку.

Як відомо, організм кожної людини містить 23 пари хромосом. У кожній з них є ДНК, в якій зберігається вся генетична інформація про живе тіло.
За формою ДНК нагадує скручену спіраль. Якщо цю спіраль розкрутити, стане видно, що всі пари підстав мають чітку геометричну структуру. А от пари з мутаціями – виглядають інакше, вчені називають їх "горбатими".

Як їм вдається обдурити ДНК, вбудуватися в спіраль, викликати зміни і хвороби в організмі, досі було білим плямою в науці. Ольга вирахувала закономірність, за якої це відбувається. Ці мутації – і є причина розвитку раку та інших важких хвороб, що має генетичну природу.

Популярні новини зараз

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

Слідкуйте уважно, або переплатите багато грошей: українців попередили про комуналку у травні

Комунальники готуються запровадити новий тариф: яка платіжка збільшиться майже на 40%

На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю

Показати ще

Тому відкриття 28-річної українки стали справжньою сенсацією: адже з їх допомогою можна перемогти не тільки рак, але й інші хвороби, пов'язані з мутаціями.

Прогриміла новина про відкриття Броварец і в Україні, але своєї слави дівчина соромиться.

Броварец народилася в 1986 році в місті Ніжині Чернігівської області. Закінчила фізичний факультет Київського національного університету ім. Шевченко. Зараз є провідним науковим співробітником відділу молекулярної та квантової біофізики Інституту молекулярної біології і генетики НАН України. Автор понад 100 наукових робіт.

У грудні 2015 року Броварец захистила докторську дисертацію з молекулярної біофізики та стала наймолодшим доктором фізико-математичних наук в Україні.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", група американських дослідників з'ясувала, що вживання Віагри може знижувати частоту появи раку товстої кишки. Про це повідомляють ЗМІ. Цей ефект виявлено тільки на мишах, експерименти з людьми ще не проводилися.

Дослідники Державного університету Августи (штат Джорджія) вивчали побічні ефекти силденафілу (основний компонент Віагри) на мишах.

Нагадаємо, ученые Стенфордського університету заявили про успішні випробування вакцини від раку, яка буде перевірена на людях вже протягом нинішнього року. Це речовина вилікував 97% мишей з пухлинами крові. Відомо, що воно не має хворобливих побічних ефектів і усуває необхідність хіміотерапії.