Дієтологи розробили список продуктів, що захищають від онкології. Про це повідомляє Телеграф.
Червоне м'ясо, копченості, ковбаси, шинка, солоні продукти, чіпси, бульйонні кубики, лимонад, алкоголь – всі ці продукти занесені медиками в чорний список, як потенційні фактори-причини появи ракових захворювань.
Дієтологи запропонували список продуктів, які допомагають запобігти страшну хворобу. Є маса продуктів, які у свою чергу активно борються з вільними радикалами і всіляко намагаються запобігти появі онкології.
Капустяні
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Це може бути білокачанна капуста, ріпа, бруква, брокколі, брюссельська капуста та інші подібні продукти. В кожному з них містяться вітаміни С і В і К, магній, калій та інші корисні речовини. Всі капустяні виробляють ферменти детоксикації, затримуючи тим самим появу раку і розвиток хвороби.
Ягоди
Практично у всіх ягодах міститься досить багато вітаміну С і клітковини. Найбільше елагової кислоти міститься в полуниці і малині. Саме вона захищає від раку шкіри, сечового міхура, легенів, стравоходу і грудей. А ось у чорниці багато вітамінів С і К, марганцю, флавоноїдів, стилбена – всі вони зменшують запалення.
Яблука
Це цінне джерело клітковини, вітаміну С. А ще в яблуках є флавоноїди, що володіють протизапальною дією. Завдяки корисним речовинам, яблука захищають клітини від ушкоджень і вбивають ракові клітини. Ті, хто систематично вживає яблука, рідше хворіє на рак легенів і кишечника.
Вишня
Цей плід — джерело вітаміну С, бета-каротину, клітковини, калію та інших антиоксидантів.
Цільнозернові продукти
Продукти з цільнозернового пшеничного та житнього борошна, цільнозернові вівсяні пластівці, ячмінь, цільнозернові кукурудзяні продукти, цільнозернові продукти з проса, гречка, коричневий і дикий рис – всі вони мають в своєму складі біологічно активні речовини, які захищають організм від раку. З'їдаючи 150-200 г житнього хліба, ми забезпечуємо організм половиною денної дози клітковини.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"одним з найважливіших компонентів збалансованого харчування є яйця.