Вчені Стенфордського університету заявили про успішні випробування вакцини від раку, яка буде перевірена на людях вже протягом нинішнього року. Це речовина вилікувала 97% мишей з пухлинами крові. Відомо, що вона не має хворобливих побічних ефектів і усуває необхідність хіміотерапії.

Принцип дії вакцини базується на активації імунної системи пацієнта для атаки пухлини.

В цьому році плануються випробування на 35 добровольців, які страждають низкодифференціальною лімфомою. Проте поки що невідомо, коли стане можливим використання вакцини в медицині у разі успіху випробувань на людях.

Вчені не готові припустити, що її застосування буде можливим протягом найближчих двох років.

Популярні новини зараз

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО

Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати

Показати ще

"У світі існує величезна проблема з раком, і головне завдання вчених – знайти рішення для усунення цієї смертельної хвороби", – сказав провідний автор дослідження доктор Рональд Леві.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"у більшості випадків напади при епілепсії не є невідкладними станами і не завжди потрібно викликати екстрену медичну допомогу.

Найбільш поширені міфи про епілепсії у Всесвітній день боротьби з хворобою прокоментувала на своїй сторінці в Facebook в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Нагадаємо, один з найбільш відомих фотографів України Дмитро Перетрутов зняв 15 підлітків з усієї України, які перемогли рак, у фотопроекті "Життя починається знову".

Мета проекту ― благодійного фонду "Запорука" ― надихнути і підтримати не тільки тих, хто зіткнувся зі страшною хворобою, але і всіх українців, які втратили надію на краще.

Зазначимо, ученые з Центру дослідження раку у Великобританії дізналися основні причини виникнення онкологічних захворювань і розповіли, як знизити кількість хворих.

Найпоширенішою причиною виникнення раку, якої можна уникнути, став тютюновий дим. Понад 17,7 відсотків випадків захворювання на рак у чоловіків і 12,4 відсотків у жінок викликані саме цим фактором. На другому місці-надмірна вага, а на третьому - надмірний вплив ультрафіолетового випромінювання при засмазі.