У Миколаєві, в річці Південний Буг масово загинула риба. Про це повідомляє Миколаївський рыбоохраний патруль.
Фахівці повідомляють, що на 100 квадратних метрах обстеженій території знайшли 1740 загиблих бичків розміром від 5 до 15 сантиметрів.
Експерти відібрали проби води для аналізу, щоб встановити причину загибелі риби. Зараз вони лише припускають, що нею міг стати сірководень, рівень якого в результаті діяльності людини збільшився.
Крім цього зазначається, що 2018 рік є маловоднии. А тому солоність води підвищується.
Раніше стало відомо, що в районі Запоріжжя узбережжі Дніпра покрилося рідиною невідомого походження. Вода стала кислотно-зеленого кольору.
Сім'ї отримають більше грошей: як змінився розмір соцдопомоги
Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська
З’явилися нові подробиці здачі Криму під ЧФ росії: Порошенко особисто лобіював (відео)
ПриватБанк виплатить клієнтам по 2500 грн: хто може отримати
Річкова вода в Дніпрі має неприродно зеленого кольору і неприємний запах. Екологи б'ють на сполох, адже ситуація погіршується з кожним днем і загрожує для країни водної екокатастрофою.
Про це повідомляють ЗМІ.
У Дніпрі зараз можна спостерігати аномальне цвітіння водоростей.
"Водорості виробляють токсини, які отруюють наші водойми. Викликано це вкрай високим вмістом фосфатів у річці. Самі по собі водорості нешкідливі, проте купатися у воді, де є суцільна плівка, не варто. У місцях великого скупчення водоростей можна отримати легкий опік або може початися алергічна реакція. У місцях, де водорості мало, купатися не можна", - каже голова Асоціації рибалок.
Нагадаємо, Дніпро перетворився на зелене желе з мертвих риб: моторошні кадри. Такого Київ ще не бачив.
Як повідомляв Знай. ua, українцям пояснили, чому так небезпечно цвітіння дніпровської води. Експерти попереджають українців про швидку катастрофу.
Також Знай. ua писав, що цвітіння Дніпра: наскільки це небезпечно і можна купатися. Високий рівень альготоксинов призводить до появи алергії.