Російські окупанти щодня обстрілюють ракетами і атакують дронами Київ, а в цей час одній блогерці заважає спати система "Patriot", яка її ж і захищає від загибелі. Відповідне звернення вона опублікувала в сторіс в instagram.

Ще одна блогерка вирішила відзначитись і на тлі постійних ракетних атак російськими окупантами, попросила прибрати ЗРК "Patriot" подалі від Києва. Причина – дівчина не може виспатися. При цьому вона явно не подумала, що саме завдяки цьому ППО вона й досі жива.

Блогерка. Фото: скрін з відео

Блогерка запропонувала перемістити "Patriot" на захід України, щоби там "трошки не поспали". На її думку, люди там "розслаблено почуваються".

"Мене мучить одне питання: можна цей грьобаний патріот забрати кудись на тиждень, наприклад, на західну Україну. Нічого особистого, просто виспатися. Нехай не поспіватимуть трошки вони, а то розслаблено почуваються", - невдоволено заявила блогерка.

Популярні новини зараз

Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..."

Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми

Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС

Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає

Показати ще

Блогерка. Фото: скрін із відео

Насамкінець жінка іронічно зазначила, що їй вистачає "маразма" і вона сподівається, що СБУ не постукає до неї у двері.

"Сподіваюся, за таке бажання наша доблесна країна СБУ не викликає, тому що маразму і так вистачає", - додала жінка.

Раніше портал Знай повідомляв, блогерка Воронова радіє обшукам СБУ за публікацію роботи ППО і хоче грошей: "Саме мені рекламу, а не Мишиній".

Також наш портал інформував, Юрій Ігнат пояснив, чи могла блогерка Алхім спровокувати удар по Дніпру.

Крім того, ми писали, яка іронія: нардеп Торохтій, який катається Європою, був ініціатором заборони виїзду для нардепів.