Українські сім'ї з дітьми можуть отримати грошові виплати від Благодійного фонду "Допомога дітям". Хто може претендувати на допомогу та як подати заявку, йдеться на офіційному сайті організації Dopomogadityam.

Грошова допомога надається вразливим категоріям українських сімей з дітьми, які мешкають у Полтаві та Полтавській області. Виплати передусім призначені для неповнолітніх з інвалідністю, ДЦП, а також для організацій та дитячих будинків.

Українці на вулиці, скріншот: Youtube

Окрім фінансової підтримки, фонд реалізує програми з реабілітації дітей із зазначеними проблемами зі здоров'ям.

Так, сім'ї з дітьми, які страждають на тяжкі захворювання або мають інвалідність, можуть оформити заявку на отримання допомоги за посиланням. Також право на виплати мають малозабезпечені сім'ї.

Популярні новини зараз

У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше

Олів'є без докторської ковбаси сподобається вам більше, ніж звичний: рецепт салату на всі свята

Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

Гроші. Фото: скрін youtube

Претенденти на допомогу повинні вказати контактні дані (ім'я та прізвище, номер телефону, електронну пошту) та описати проблему, чому сім'я потребує фінансової підтримки. Для отримання виплат доведеться надати паспорт, ІПН, а також документ, що підтверджує захворювання чи інвалідність дитини.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, по 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку.

Також наш портал інформував, можна навіть не виходити з дому: як подати заяву на призначення та перерахунок пенсії за допомогою смартфона.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, 2270 євро на рік: українські сім'ї з дітьми зможуть отримати допомогу від Італійського уряду.