Згідно з церковним календарем, цієї дати згадують преподобного Венедикта і святкують Федорівську ікону Богоматері.

Сьогодні слід помолитися Федорівській іконі Божої матері про міцне здоров'я та сімейне щастя. Також їй моляться, щоб пологи були легкими та швидкими та малюк народився здоровим.

Ще сьогодні прийнято виводити худобу у двір, чистити, дякувати за допомогу. Більше шанували корів та коней, але свині теж були дуже корисні. На тваринах навіть вішали обереги, щоб захистити їх від пристріту та псування. Ще худобу часто замовляли від різних хвороб та занепокоєння.

Приведіть сьогодні в порядок стайні, хлів, сараї, почистіть все і підстеліть нову солому. Коли тварини заходитимуть назад, спочатку треба запускати коня, потім корову, а потім уже свиню. При цьому читають "Отче наш".

Популярні новини зараз

Разом з повісткою можуть дати штраф на 8500: достатньо однієї умови

Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори нададуть безкоштовний зв'язок

За ким будуть "полювати" для мобілізації: полковник ЗСУ визначив пріоритети на червень

Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону

Показати ще

Молитва, церква. Фото: Знай.ua

Є повір'я, що у цей день у тварин з'являється велика магічна сила, і вони вміють виконувати бажання. Тому можна підійти до своєї тварини і пошепки попросити про виконання своєї мрії.

Якщо дівчина хоче вийти заміж, то може попросити коня знайти коханого, щоб він був сильний, як кінь. А хлопцям, на диво, радять підходити з такими проханнями до корів.

Ще сьогодні часто проводять ритуали, щоб дитина не боялася, а опівночі вийшла з дому. Це роблять, якщо дитина боїться залишатися вдома сама, вночі плаче від страху. Його потрібно вмити святою водою, обтерти виворотом свого подолу і тричі прочитати "Отче наш". Потім на дитину надягають натільний хрест матері та не знімають її дев'ять днів.

Що не можна робити 27 березня

На цей день є багато заборон. Не можна дивитись у дзеркало, щоб не накликати біду. Літнім людям це взагалі заборонено робити, тому що існує повір'я, що у задзеркаллі вони можуть побачити свою смерть, яка за ними скоро прийде. Тому вдома потрібно завісити усі дзеркала, а маленькі загорнути у тканину.

Не можна сьогодні працювати з гострими предметами, а отже не можна колоти дрова, точити ножі, брати до рук зброю чи гострі предмети. Якщо цю заборону проігнорувати, це призведе до серйозного конфлікту чи навіть війни.

Сьогодні також особливо шанували свійських тварин і худобу. Тому сьогодні не можна їсти м'ясо. Їх можна замінити на молочні продукти.

Нагадаємо про Благовіщення-2023: коли зазначають, що заборонено робити і з якою молитвою до Богородиці треба провести день.

Раніше ми повідомляли, що в українців із картками "Ощадбанку" почали пропадати величезні суми, ніхто не попереджає.