В Україні практично "позолотіла" цибуля, адже цінники на неї піднялися в кілька разів. Причин для подорожчання одразу кілька і одна з них — тимчасова окупація Херсонщини, звідки постачалось 35% українського овочу. Про це розповів член економічного дискусійного клубу Олег Пендзин в ефірі інформаційного телемарафону.

Олег Пендзин наголосив, що сезонні коливання цін на цибулю спостерігалися й у попередні роки, але на початок квітня ситуація стабілізувалася за рахунок початку імпорту з Туркменістану. Цього року на поставки можна не розраховувати, зокрема через те, що раніше овочі приїжджали в Україну транзитом через росію.

Цибуля в супермаркеті, фото darakchi

На цей час, як зазначив експерт, цибуля ввозиться в Україну з Польщі та Єгипту. Планувалося постачання овочів із Туреччини, але через стихійні лиха експорт було припинено.

Супермаркет. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

Еко-активістка, яка виїхала до Європи, звинуватила ЗСУ за "срачі" в окопах: "Це все сортується"

Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні

Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти"

Зірка "Венздей" Дженна Ортега зганьбилася без білизни на червоній доріжці: не кожна так вийшла б

Показати ще

Олег Пендзин додав, що в Єгипті закінчується збирання врожаю цибулі, тому є ймовірність, що це призведе до невеликого зниження цін.

"У них там закінчується збирання врожаю. Думаю, це трохи знизить ціну. Але коли ми порівнюємо, то ціна значно зросла – у 2,5 раза", - сказав експерт.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, буженина, сало та ковбаски: супермаркети перерахували ціни на популярні м'ясні смаколики, тепер і цілої зарплати не вистачить.

Також наш портал інформував, прострочення та фальсифікату поменшає: в Україні в 10 разів піднімуть штрафи за порушення прав споживачів.

Крім того, ми писали, що головні обманні схеми супермаркетів, на яких українці втрачають гроші: будьте уважні.