Це може трапитися з будь-ким - коли внаслідок занадто довгого приготування їжі в каструлі, вона пригоряє. Достатньо лише трохи відвернутися і забути про посуд на плиті.

На жаль, нагар видаляється не так швидко і легко, як би того хотілося. Стандартні засоби для чищення не особливо допомагають. Проте, існує спосіб, що дозволяє повернути посуду чистоту без використання губок, порошків, що чистять, і гелеподібних засобів.

Завдяки цій нескладній хитрості, вам вдасться і не лише вивести залишки їжі, що пригоріла, а й запобігти зниженню якості матеріалу, з якого виготовлена ​​каструля.

прибирання, фото Pxhere

Щоб впоратися з цією проблемою, насипте на дно каструлі 2-3 ложки кухонної солі та залийте її простою чистою водою. Далі поставте наповнений посуд на плиту та увімкніть конфорку. Тепер потрібно лише зачекати, поки солена рідина, що знаходиться в каструлі, закипить.

Популярні новини зараз

Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети

Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана

Благовіщення у 2023 році: які послаблення у Великому пості, історія та традиції свята

Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх

Показати ще

Коли вода розпочне кипіти, зніміть посуд із плити та вилийте усю воду. Далі потрібно зачекати доки каструля охолоне або охолодіть її водою з-під крана. Тепер по її внутрішній поверхні потрібно пройтися змоченим у воді м'яким шматком тканини.

У результаті всі забруднення будуть виведені без проблем. Крім того, як додатковий бонус повинен з'явитися блиск.

Ціни на сіль. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, чому при пранні потрібно додавати молоко: властивість продукту вас точно здивує

Як повідомляв "Знай.ua", українським дітям виплатять новий вид допомоги: хто і на яку суму претендує

Також "Знай.ua" писав, марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла