Всі знають, що мед має дуже корисні властивості, але одиниці задаються питанням - як правильно його вживати, щоб не нашкодити організму. Відповідь дали дієтолог-нутриціолог київського медичного центру "Доказові" Тетяна Міненко та практик нетрадиційної медицини Лариса Козленко.
Є декілька правил вживання та особливостей такого важливого продукту. Про це написали у "social". Насамперед мед не допоможе схуднути, тому що в ньому багато цукру, так що використовувати його як замінник не варто.
А ще малюкам мед протипоказаний через ризик захворіти на ботулізм, хоча там і багато корисних речовин і вітамінів. Дітям рекомендують давати цей продукт після року, а краще після трьох. Знову ж таки, у ньому велика кількість цукру.
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Мед – це чудовий метод боротьби з нічним кашлем. Клінічно доведено факти його лікувальної дії.
"Американські лікарі клінічно довели, що під час кашлю, а особливо сухого та нічного, чайна ложка меду на ніч або чай з чайною ложкою меду можуть допомогти полегшити стан хворого. Але в такому випадку варто уважно поставитися до правильного вибору меду: він має бути справжнім, а не цукровою підробкою", – зазначає Тетяна Міненко.
Також для того, щоб дізнатися про норму споживання меду і чи можна взагалі його рекомендувати, потрібно враховувати вік людини та її стан здоров'я. Натщесерце він може стати додатковим навантаженням на підшлункову, краще його з'їсти під час їжі.
Раніше ми писали, мурахи обходитимуть ваші квіти десятою дорогою: як позбутися настирливих комах
Як повідомляв Знай.ua, ліхтарик для будинку, коли вимкнули світло: який варіант краще вибрати
Також портал Знай.ua писав, що фрукти стають доступнішими, але не всі: супермаркети встановили нові ціни на виноград та яблука