На днях відомий магазин піл назвою Thrash!, який перш за все відзначився низькими цінами в порівняні з іншими, втрапив у дуже гучний скандал. Відтак, один з покупців вирішив поласувати глазурований сирок, а натомість отримав вкрай неприємний сюрприз, який міг лишити його життя.
Відповідний допис оприлюднили у Telegram-каналі "Чорний список".
Відтак, як відзначається, покупець придбав у магазині сирок, термін придатності якого був у нормі, щоправда, ймовірно через недотримання умов зберігання, замість ласощів всередині виявилися лише одна цвіль.
"Глазурований сирок з магазину #Thrash! (Колишній # Сільпо). Термін придатності в нормі, а всередині - цвіль. Добре, що помітили", - йдеться в повідомленні.
Відключеннями світла взимку: де буде найважче
У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать
Від 1200 грн і більше: хто має право на надбавку до пенсії
Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Окрім цього, в підтвердження своїх слів, у мережі оприлюднили ряд фотографій, які дійсно демонструють, що сирок має "зелений" подарунок.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, популярний супермаркет ледь не відправив жінку в лікарню, дивом врятувалася.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українка показала, що бовталося в пакеті соку.
Також портал "Знай.ua" писав, що супермаркет АТБ нагодував покупців ковбасою з "делікатесом".