Нові фотографії з самого серця зони відучження опублікував на своїй сторінці у Facebook Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник.
Ці світлини вкотре підтверджують, що природа сильніша за людину. Там, де людям знаходитись небезпечно, вільно почуваються тварини. Зокрема фотограф Сергій Гуменюк зняв двох лосів, які, щоправда, не наважувались підійти до людини впритул.
За словами вчених, в Чорнобильській зоні дуже швидко відновлюється природа та з’являються унікальні види тварин — ведмеді, зубри та навіть коні Пржевальського, які вважались зниклим видом.
Відстрочка від мобілізації: хто точно залишиться вдома, а хто ризикує потрапити на фронт
Платіжки за воду перерахують: які зміни готують українцям
По 3000 грн щомісяця: у деяких містах запровадили нову допомогу для сімей з дітьми – кому платитимуть
Для водіїв вводять нові податки: кого саме та яких авто це стосується
Як повідомляв портал "Знай.ua", зона відчуження у Чорнобилі ожила: фото прекрасних істот показали у мережі.
Також "Знай.ua" писав, що Чорнобиль облюбували браконьєри, ось що знайшли у зоні відчуження: фото.