У залізничних потягах дальнього слідування знов орудують шахраї-”клофелінщики”. Про це повідомив на своїй сторінці в Instagram відомий репер Міша Марвін, який став жертвою злодіїв.
Як повідомляється, зловмисники знайомляться з жертвою, підсипають їй в стакан з чаєм або іншим напоєм снодійне, а потім, коли жертва засинає, забирають в неї усі гроші. З Марвіним так сталось під час подорожі додому, до Києва, потягом Москва-Одеса. При чому їхав він вагоном найвищого класу - спальним.
Після цього інциденту Міша Марвін порекомендував читачам свого допису не їздити цим потягом, а також не пити чай та щільно зачиняти двері до купе.
Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди
Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації
Пенсії по-новому: літнім українцям змінили правила нарахувань
Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що пасажири побили провідника в поїзді Київ — Івано-Франківськ.
Також “Знай.ua” інформував про те, що "Укрзалізниця" на відповідальну посаду найняла генерального прокурора так званої "ДНР".