Вже у цю неділю, 19 січня, мешканці України, які загинули в результаті авіакатастрофи під Тегераном, повертаються додому. Відповідне повідомлення з'явилося на офіційній Facebook-сторінці МАУ.
Зауважимо, що ще вранці 8 січня Україну сколихнула страшна звістка: літак української авіакомпанії МАУ впав поблизу Тегерану. В результаті цього загинули 176 людей. Пізніше з'ясувалося, що до цього причетний Іран, який після численних доказів визнав свою провину в збиті українського судна МАУ.
Наразі ж стало відомо, що загиблі українці прибудуть вже у цю неділю і з 13-00 до 19-00 можна буде попрощатися з ними.
"Загиблі українські пасажири і екіпаж рейсу PS752 повертаються в Україну у неділю, 19 січня. Церемонія вшанування пам’яті загиблих внаслідок катастрофи літака авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" в Ісламській Республіці Іран відбудеться в Терміналі В Міжнародного аеропорту "Бориспіль". Доступ відкритий для всіх. Збір біля входу до Терміналу В о 12:00. Попрощатися з загиблими можна з 13:00 до 19:00", - йдеться в повідомленні.
Годинники знову не переведуть? З’явилося важливе уточнення про літній час у 2026 році
Пенсію підвищать на 1500 гривень: кому чекати надбавку
Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу
Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення
Нагадаємо, що український літак МАУ помилково збила іранська ракета, - ЗМІ
Як повідомляв портал "Знай.ua", в Ірані розбився літак МАУ з українцями на борту, усі версії трагедії
Також "Знай.ua" писав, про аварію українського літака в Ірані: повна хроніка і що відомо