В 2020 році державна соціальна допомога для дітей з інвалідністю у віці до 18 років, захворювання яких пов'язане з Чорнобильською катастрофою, до 2020 року буде зростати і до кінця року становитиме близько 1858 гривень.
Про це повідомляє прес-центр Міністерства соціальної політики України у соціальній мережі Facebook.
"Сьогодні ділимося з Вами інфографікою, в якій показано, як і коли зросте державна соціальна допомога на дітей з інвалідністю у віці до 18 років, захворювання яких пов'язане з Чорнобильською катастрофою: з 01.01.2020 = 1719,9 грн, з 01.07.2020 = 1797,69 грн, з 01.12.2020 = 1857,45 грн", - йдеться у публікації міністерства.
Нагадаємо, що вже в січні в Україні у зв'язку із зростанням мінімальної зарплати збільшиться розмір пенсій для деяких категорій населення.
Як повідомляв портал Знай.uа, Мінсоцполітики планує встановити вартість одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" на рівні не більше 5 тис. гривень.
І в квартирі не холодно, і на обігрівачах заощадите: як обігріти кімнату без електрики
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Також портал Знай.uа писав, що з 1 січня 2020 року для дітей до 6 років мінімальний гарантований розмір аліментів становить 889,5 гривень, а для дітей від 6 до 18 років – 1109 гривень.