Відпочиваючі на березі моря знайшли у воді пляшку, всередині якої лежала записка із застереженням, адресованим всім, хто її прочитає.

Написана записка рукою якоїсь Христини, яка попереджає, що на лиман ходити не потрібно, бажає всім гарного відпочинку, але повідомляє, що "у вас все одно нічого не вийде". Послання датоване 18 липня 2019 року, таким чином виходить, що в путешествие по морю воно знаходилося більше місяця.

до Речі, поруч з Райновкой, де виловили пляшку, немає ніякого лиману, тобто відправили її в плавання на більш далекій відстані від цього місця.

Колишня мешканка Мелітополя, а нині киянка Світлана Берестовська, поділилася фотографіями знахідки на своїй сторінці в Фейсбук і передала привіт Христині, що відправила лист.

Популярні новини зараз

Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях

Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році

Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат

Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів

Показати ще

Нагадаємо, британці випробували дрон з турбіною.


Як повідомляв раніше Знай.иа, вінницького лісника "покарали" дерева.


Також Знай.иа писав про те, що з якими актрисами мав інтрижки на знімальному майданчику.