Державний банк "ПриватБанк" повідомив українцям інформацію, яка буде корисною перш за все представникам малого та середнього бізнесу.
Відповідну заяву у вівторок, 15 січня, озвучив керівник напряму "Малий і середній бізнес" Приватбанку Сергій Клюєв.
У повідомленні йдеться, що в поточному році фінансова установа планує за програмою фінансування українського підприємництва спрямувати понад 8 млрд гривень.
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Згідно з процедурою, оформлення кредиту і зниження банком ставок за кредитами малому бізнесу програма залишається найбільш затребуваною серед підприємців усіх регіонів.
Також в банку зазначають, що новими напрямками фінансування в 2019 році в Україні стали спеціалізовані програми лізингу, створені спеціально для малого бізнесу.
За даними ПриватБанку за допомогою програми "КУБ" банк уже профінансував більше 59 000 бізнес-проектів підприємців.
Нагадаємо, ПриватБанк вперше після націоналізації провів оновлення процесингу. І це може негативно позначитися на клієнтах, якщо щось піде не так.
Про це повідомляє Telegram-канал Dubinsky.pro.
Неофіційні джерела повідомляють про те, що дане оновлення є критичним. У разі, якщо воно не вдасться силами нової команди, то "відкотити" програмне забезпечення до старої версії не буде можливості.
Як повідомляв раніше Знай.ua, ПриватБанк здатний списати з зарплатної картки гроші в якості штрафу за прострочку кредиту.
“ПриватБанк списує з зарплатної картки більше ніж половину зарплати на штраф за використання кредитного ліміту, якого немає, і термін дії кредитки давно минув, сума боргу була 600 грн, забрали більше 11 тис. Продовжують нараховувати, в минулому році штраф в 20 тис. нарахували, гроші забирають з зарплатної картки”, – скаржиться клієнтка “Привату”.
У банку пояснюють – все згідно з підписаним договором. Якщо гроші вчасно не повернуть, то нараховуються штрафи, додаткові відсотки. Найкращий і поки що єдиний вихід – це погашення боргу.
Також Знай.ua писав про те, що тисячі українців не знають, що винні ПриватБанку десятки тисяч гривень.