Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) змінює правила перевезення ручної поклажі.
Про це повідомили на сайті компанії. Нові норми набувають чинності з 15 січня.
Так, пасажири, які придбали квитки, вартість яких не входить перевезення зареєстрованого багажу, зможуть взяти з собою на борт літака одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см. Також додатково оплачувати не потрыбно за верхній одяг і парасольку.
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Пасажири, які перевозять зареєстрований багаж, і пасажири преміум-економ-класу на далекомагістральних рейсах зможуть взяти з собою на борт літака два місця ручної поклажі: одне місце вагою до 7 кг і розмірами не більше 55х40х20 см і одне місце вагою до 5 кг і розмірами не більше 40х30х10. Ті ж норми для верхнього одягу та парасольки.
Для бізнес-класу середньомагістральних рейсів представлені два варіанти перевезення ручної поклажі. Дозволяється зайняти дне місце вагою до 12 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см і одне місце вагою до 5 кг і розмірами не більше 40x30x10 см, а також верхній одяг і парасольку.
Пасажирам бізнес-класу дозволять взяти на борт три місця ручної поклажі: два місця загальною вагою до 15 кг і розмірами не більше ніж 55х40х20 см кожна і одне місце вагою до 5 кг і розмірами не більше 40x30x10 см, а також верхній одяг і парасольку.
В МАУ також пояснили, як перевозитимуть гаджети (ноутбуки, планшети) а також пресу для читання, фотоапарат та інші особисті речі. Всі вони повинні бути розміщені всередині ручної поклажі.
Нагадаємо, українцям підказали, як економити на перельотах до 50%.
Як повідомляв раніше Знай.ua, українцям показали альтернативні туристичні маршрути в нашій країні.
Також Знай.ua писав, що туристам пояснили, як знайти спільну мову з жителями інших країн, якщо не володієте навіть англійською.
Дивіться: Що таке капсульний хостел та у чому переваги