Поки російські виконавці гастролюють в анексованому Криму, просто у центрі української столиці досі чути їх пісні. І не на радіостанції, а у звичайному караоке.

Про другу сторону медалі шоубізу в коментарі одному із телеканалів розповів Олексій Лебединський.

На його думку, ті люди, які слухають і виконують такі композиції, напевно давно забули про агресію президента РФ Володимира Путіна та ситуацію на півострові.

"Ми їхали по Києву, проїжджали повз караоке і чуємо - люди співають Лепса. В центрі Києва вони співають Лепса - того самого людини, який виступає на святі, присвяченому віджиманню Криму. Ось що думають ті українці, які співають Лепса?" – дивується музикант.

Лебединський порівняв подібний вчинок із життям дівчат легкої поведінки, яким абсолютно байдуже, що відбувається навколо:

Популярні новини зараз

Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла

У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я

Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"

Показати ще

"І як ви співаєте пісні цієї повії, яка стоїть поруч з людиною, який послав людей стріляти в ваших хлопців? Ось хочеться мені задати питання: як ви, українці, співаєте Лепса, який вам в чистому вигляді ворог" – додав він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Лебединський розповів, як Кремль відволікає увагу росіян від наслідків режиму Путіна.