Захоплення Росією Криму та війна на Донбасі розіграні Кремлем для того, аби відволікти увагу росіян від валу проблем, що назбиралися у їх країні за час "геніального" керування Володимира Путіна.

Таку думку висловив відомий музикант і блогер Олексій Лебединський.

Артист підкреслив, що Україна стала "жахливо правильною метою", аби приховати від громадян той факт, як саму Росію цинічно пограбувала її влада.

"Вони розікрали і вже розуміють, що далі не можна. Далі вони звіздюлєй почнуть отримувати", - резюмував Лебединський.

Інший момент, який забезпечив успіх такого підступного плану, - неготовність українців до "ножа в спину". А щоб усі повірили в те, що народ, який всі називали братнім, – це фашисти, бандерівці і вороги, Кремль використав основний принцип Геббельса. Той, як відомо говорив, що в брехню повірять тим швидше, чим вона жахливіша.

Популярні новини зараз

Українці можуть отримати ще одну грошову допомогу, але є умови: хто та на яку виплату може претендувати

Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку

За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть

Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"

Показати ще

За словами музиканта, до появи Путіна в Росії не було антиукраїнської пропаганди. Новий господар Кремля у якості надійного каналу зомбування та пророщення ненависті громадян РФ до сусідньої країни успішно скористався телебаченням.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Лебединський розповів, чому його коллеги по цеху підтримують злочинний режим кремлівського диктатора.