Популярний український блогер Олег Машуковський, який запам'ятався багатьом завдяки своїм епатажним образам, а також легким романтичним напруженням з Анастасією Приходько, продовжує радувати своїх підписників у соціальних мережах. На цей раз Олег вирішив показати всім своїм фанатам кругленьке пузико, а також швидку трансформацію.

Видно, що Олег тонко натякає на зайву вагу, проте згодом хлопець показав, що працює над своєю фігурою і точно не збирається здаватися.

Про це стало відомо завдяки новій серії Stories Олегу Машуковському у мережі Instagram.

Stories Олега Машуковського, скріншот: Instagram

"Пам'ятаєте, як я виглядав два тижні тому? Я був у шоці, коли побачив себе у дзеркалі", - зізнався кілька днів тому Олег Машуковський.

Популярні новини зараз

Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах

Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали

Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..."

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Проте вже в другій історії можна помітити, що з хлопцем відбулися зміни, він схуд. Ось що написав з цього приводу сам Олег: "Я в шоці, а ви?".

Stories Олега Машуковського, скріншот: Instagram

На жаль, це лише історії, і ми не бачимо, що пишуть передплатники Олегу в особисті повідомлення. Однак можна лише уявити, що пишуть йому фанатки та фанати. До речі, таких компліментів, як отримує Машуковський, треба ще пошукати на теренах цієї соціальної мережі.

Нагадаємо, Олег Машуковський розповів, як поліція розпізнала в ньому "загрозу" і грубо обшукала: "Торгали за геніталії".

Раніше повідомлялося, "Досі...": Олег Машуковський зовсім забув про Анастасію Приходько, вирішив знайти "стареньких".

Також, Олег Машуковський слідом за Melovin став на захист ЛГБТ-спільноти та звернувся до Зеленського: "Жити вільно і сміливо".