У столиці Мексики археологи знайшли унікальне захоронення. Посеред знаменитої площі Сокало виявили жертовну гробницю із кістками вовка, якого поховали з особливими почестями.
Про це повідомляє Reuters.
У кам'яній могилі спеціалісти побачили залишки тварини, буквально всипані золотом та іншими цінними артефактами.
За словами вчених, кістки належать восьмимісячному самцю, якого ймовірно принесли в жертву ацтеки.
У могилі нарахували 22 артефакти, серед яких були золоті підвіски, персні та нагрудну пластину, також виготовлену із цінного металу.
Газ, тепло, вода та світло: українцям компенсують витрати на комуналку
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Фінмоніторинг посилиться: банки блокуватимуть картки без попередження
За підрахунками археологів, погребіння здійснили приблизно у 1486-1502 роках під час правління найуспішнішого та найсильнішого володаря Ацтекської імперії Ауісотля.
Ацтеки вірили, що дух вовка супроводжує воїнів у потойбічне життя та захищає їх під час переправи через небезпечну смертельну річку.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", археологи розкопали гробницю часів Александра Македонського, яку виявили у Єгипті.