Експерименти з розмноження тварин у космосі показали несподівані результати. Хробаки, яких відправили на МКС, раптово почали мутувати.
Про це повідомляє "Sundaynews.info".
Спеціалісти відправили до космосу червів виду Dugesia japonica, щоб прослідкувати їх поведінку в умовах нульової гравітації. Опинившись за межами планети ці безхребетні обрали безстатевий спосіб розмноження. Проте не це найбільше здивувало вчених.
Один із представників Dugesia japonica, який втратив частину тіла, а саме голову, зумів її відрости та зробив це у подвійному об’ємі. Хробак регенерував одразу дві голови.
Таку мутацію спеціалісти назвали "дивом". Коли тварині ампутували обидві голови, хробак знову їх відновив.
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", японські вчені довели, що люди зможуть розмножуватися за межами Землі.