Під час реставрації стародавнього храму в Грузії, будівельники виявили гробницю. Як згодом з'ясували, у могилі знаходиться відомий правитель з XI століття король Квіріке ІІІ.

Про це повідомляє "Тelegraf".

Могилу відкопали у старовинному Свято-Іоанно-Хрестительському монастирі ІX століття, який знаходиться за невеликим селом у лісі на сході країни.



Король Квіріке ІІІ більш відомий під іменем Квірік Великий правив царством Кахеті-Орет в 1014-1037 роках.

Правитель збудував столицю Тельваді та мужньо захищав народ від загарбників, у тому числі й від візантійців.

Популярні новини зараз

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе

Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла

Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби

Показати ще

Могила правителя була кам'яна. Всередині знайли епітафію, написану шрифтом асоматрурі (стародавньою мовою, яка використовувалась у релігійних текстах грузинів). Саме з цього тексту стало відомо,чиї залишки лежать у домовині.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на мисі Смерті археологи виявили загадкове захоронення вікінгів.