На нашій планеті дуже багато дивовижних місць, який створила сама природа. Але з космосу вони виглядають ще більш красивими. З борту Міжнародної космічної станції астронавт Сергій Рязанський сфотографував унікальне озеро Атітлан в Центральній Америці.

Знімком він поділився в Twitter. Озеро розташоване на південному заході Гватемали. У нього немає стоків й займає воно загачену вулканічним попелом долину.

"Дуже цікаво, виявляється, що назва перекладається з майянського як" місце, де веселка знаходить кольори ", - підписав знімок космонавт.

Площа озера становить 130,1 кв. км. Воно вважається одним з найбільших в Центральній Америці. На його берегах розташовані поселення індіанців.

Популярні новини зараз

Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб

Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя"

Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика

Інспектори показали, як працює "огидний" ресторан фаст-фуду: калюжі щурової сечі та фекалій

Показати ще

Воно утворилося, імовірно, близько 85 тисяч років тому після грандіозного виверження вулкана Лос-Чокойос, попіл від якого розлетівся на тисячі кілометрів від Панами до Флориди. Кількість магми, що вирвалась назовні з під земної кори, утворила величезне заглиблення. Згодом його заповнила вода - так і з'явилося озеро Атітлан.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, пивовари з компанії Anheuser-Busch відправлять свій ячмінь на борт МКС для подальшого проведення експериментів. В майбутньому, ця фірма планує вирощувати ячмінь на Марсі. Далі з цього зерна буде виготовлятися марочне пиво.