Біля берегів штату Тасманія Австралії група дослідників виявила нову популяцію червоної риби-лопати (Thymichthys Politus). Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Червона риба-лопата вважається однією з найбільш рідкісних риб у світі. Вона належить до сімейства брахіоніхтевих риб (Brachionichthyidae), відмітною особливістю якого є спосіб пересування. Риби цього сімейства пересуваються по дну за допомогою черевних плавців, які за будовою і формою віддалено нагадують лапи.

Брахіоніхтеві є ендеміками прибережних вод південної Австралії і Тасманії. Досі вченим було відомо про існування єдиної популяції червоної риби-лопати в світі, яка налічувала кілька десятків особин.

Нову популяцію знайшов дайвер-любитель і повідомив про це до Тасманійського інституту морських і антарктичних досліджень (IMAS).

Фахівці IMAS кілька годин досліджували район площею приблизно 1 тис. кв. м. і визначили, що в ньому проживають від 20 до 40 риб-лопат. Це місце знаходиться в декількох кілометрах від локації, де мешкає перша популяція риби.

Популярні новини зараз

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

Нагадаємо, протягом тривалого періоду часу перенесення людської свідомості в неживі предмети залишалося лише популярним сюжетом для фантастичних творів.

Крім того, для того, щоб підвищити настрій, доведеться купити трохи запашної пряної трави, яка розріджує кров і знижує тиск.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Шварцнеггер тепер муха.