Африканська двоякодихаюча риба протоптер повзає по дну озера на плавниках приблизно так само, як використовують свої кінцівки при ходьбі чотириногі тварини. Американські палеонтологи вважають це "заготівлею" для появи цього ходіння в примітивних предків сухопутних тварин.

"Якби ви показали мені скелет цієї істоти і ми б посперечалися, чи вміє вона ходити, я б зробив ставку на те, що вона не вміє цього робити. Мені взагалі здалося, що плавці протоптера найменше пристосовані для ходьби", - пояснив керівник дослідницької групи Ніл Шубін із Чиказького університету (США).

Як виявилося, цей вид істот є перехідною ланкою між рибами і першими земноводним.

Популярні новини зараз

Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори нададуть безкоштовний зв'язок

Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня

"Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників

Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"

Показати ще

Також вчені впевнені, що у Всесвіті є безліч планет, на яких може існувати життя. Але є дуже маленький шанс того, що інопланетні мешканці зможуть жити на нашій планеті. Причиною цього є те, що найімовірніше не існує однакових планет за всіма параметрами.

То є прибульцям може не підійти наш повітря, клімат, вода, температура, рівень сонячної активності і безліч інших характеристик. Адже на інших планетах зовсім інші умови існування.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Facebook захистить вас від котів і борщів.