Міжнародна група вчених з Паризького університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що найчастіше уві сні люди люблять лаятися і говорити слово "ні". Наприклад, слово putain ( "повія") французи вимовляють в реальному житті у 800 разів рідше, ніж у царстві Морфея.
Розмови уві сні - це один з різновидів поведінкового феномена, на ряду з нічними кошмарами і на лунатизмом. Про це виданню The Guardian розповів професор Джон Хорн:
"З досвіду знаю, що це може бути пов'язано з надмірною стимуляцією нервової системи через використання гаджетів перед сном або занадто великої дози кофеїну. Хоча така поведінка може бути характерною і для людей, які занадто вимогливі по відношенню до себе. Будучи перфекціоністами, вони не дозволяють собі сказати те, що дійсно хочуть. Зате уві сні їх вже ніхто не контролює".
Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Зупинив авто - отримав повістку: що необхідно знати водіям про свої права
Нацбанк виводить з обігу частину грошей: що потрібно знати українцям
Українцям пропонують нову фінансову допомогу: гроші виплатять одразу
Також дослідник зазначив, що наші розмови уві сні не є відображенням наших справжніх думок, а тому не слід надавати цьому дуже велике значення.
"Причиною, як правило, служить стрес. Сплячі зазвичай обговорюють уві сні те, що їх турбує. Я гадаю, не варто приділяти цьому явищу занадто багато уваги і не сприймати сказане уві сні всерйоз", - підсумував професор.
Чому ми розмовляємо уві сні?
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як правильно перейти на зимовий час, щоб не мучитися через недосипання.