З'явилася інформація про те, що люди, які мають першу групу крові, в три рази сильніше схильні загрозі смерті від тяжких травм у порівнянні з тими, хто має інші групи. Про це повідомляють ЗМІ.
До такого висновку після тривалих досліджень прийшли вчені з лікарні при Медичному і стоматологічному університеті Токіо (Японія). Вони вивчали дані дев'яти сотень пацієнтів екстреної допомоги.


З'ясувалося, що серед пацієнтів із важкими травмами — смертність у людей із першою групою крові дорівнює 28%. У інших груп цей показник дорівнює 11%.
При цьому вченим також вдалося з'ясувати, що у людей із першою групою крові набагато вище ризик крововтрати через погане згортання.
Депутати пропонують зрівняти всіх пенсіонерів, - Катерина Котенкова про нові ініціативи влади
Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють
Якщо пенсія нижче 4200 грн: пенсіонери можуть отримати знижку на комунальні послуги
Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
"Наше дослідження також піднімає питання про те, як екстрене переливання еритроцитів першої групи крові пацієнтам із тяжкими травмами може вплинути на гомеостаз, процес, завдяки якому кровотеча зупиняється, і чи є якась різниця в порівнянні з іншими групами крові", — пояснив один з авторів проекту, доктор Ватару Такаяма.
Нагадаємо, вчені з'ясували, що, щоб вивчити на рівні з рідною мовою, наприклад, англійську граматику – краще почати вивчення у віці 10 років. Люди залишаються дуже вразливими до вивчення іноземної мови до 17-18 років, після чого цей показник знижується.
Дослідження, опубліковане в журналі Cognition, засновано на тесті по граматиці близько 670 тисяч людей різного віку і національностей. Учасники тесту відповідали на запитання, чи написані певні пропозиції на англійській граматично правильно. Також користувачі вказували свій вік і те, як довго вони вчили англійську мову і в яких умовах, зокрема жили в англомовних країнах.
У результаті виявилося, що близько 246 тисяч осіб, які пройшли тест, у дитинстві говорили лише англійською, а решта була двомовною. Найпоширенішими рідними мовами (крім англійської) були фінська, турецька, німецька, українська і угорська. Більшість людей, які пройшли текст, були віком 20-30 років.
Дивіться сюжет про кров
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", сліди інопланетян знайшли під землею.