Вагітність далеко не у кожної жінки починається з токсикозу і затримки менструації, як прийнято вважати. Часто про ранні терміни вагітності жінка може здогадатися лише по ледь помітним змінам в організмі. Але ці "дзвіночки" найчастіше ігнорують. Отже, які ж ознаки підказують, що у вас почало розвиватися нове життя?

Загострення нюху

Практично з першого дня вагітності організм майбутньої мами зазнає зміни. Зокрема, у жінок змінюються смаки, але насамперед – загострюється нюх. Так, ви можете різко відчувати запахи, на які раніше не звернули ніякої уваги. А ще може трапитися, що вам раптом перестав подобатися певний запах, від якого раніше ви були просто без розуму.

Настрій змінюється зі швидкістю звуку

Популярні новини зараз

Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати

Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім

Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей

Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади

Показати ще

Як вже говорилося, організм майбутньої мами починає змінюватися практично з перших днів зачаття дитини, і зокрема це відбувається через зміни рівня певних гормонів. А це, в свою чергу, відбивається на емоційному стані. Так, настрій вагітної може змінюватися кожні 15 хвилин, і незалежно від того, що відбувається навколо.

Здуття живота

Все ті ж гормональні зміни можуть стати причиною і порушення травлення. І найчастіше це проявляється здуттям. Тому якщо ви відчуваєте біль в животі або відзначили, що після їжі ви різко потовстіли, варто задуматися про тест на вагітність або аналізи.

Часте сечовипускання

Ще один ранній прояв вагітності, який виникає на тлі гормональних змін – часте сечовипускання. Так, позиви будуть виникати в два-три рази частіше при звичайній кількості випитої рідини.

Швидка стомлюваність

Якщо ви раптом стали відчувати незрозумілу втому або "видихаєтеся" при виконанні звичної роботи, є привід запідозрити вагітність. Адже швидко зростаючі рівні гормону прогестерону сприяють появі сонливості і відчуття втоми.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, скільки заробляють українки на сурогатному материнстві.