Вагітність далеко не у кожної жінки починається з токсикозу і затримки менструації, як прийнято вважати. Часто про ранні терміни вагітності жінка може здогадатися лише по ледь помітним змінам в організмі. Але ці "дзвіночки" найчастіше ігнорують. Отже, які ж ознаки підказують, що у вас почало розвиватися нове життя?

Загострення нюху

Практично з першого дня вагітності організм майбутньої мами зазнає зміни. Зокрема, у жінок змінюються смаки, але насамперед – загострюється нюх. Так, ви можете різко відчувати запахи, на які раніше не звернули ніякої уваги. А ще може трапитися, що вам раптом перестав подобатися певний запах, від якого раніше ви були просто без розуму.

Настрій змінюється зі швидкістю звуку

Популярні новини зараз

Області України почали відправляти у червону зону: ситуація погіршується, знову заборонили ТРЦ і кіно

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Показати ще

Як вже говорилося, організм майбутньої мами починає змінюватися практично з перших днів зачаття дитини, і зокрема це відбувається через зміни рівня певних гормонів. А це, в свою чергу, відбивається на емоційному стані. Так, настрій вагітної може змінюватися кожні 15 хвилин, і незалежно від того, що відбувається навколо.

Здуття живота

Все ті ж гормональні зміни можуть стати причиною і порушення травлення. І найчастіше це проявляється здуттям. Тому якщо ви відчуваєте біль в животі або відзначили, що після їжі ви різко потовстіли, варто задуматися про тест на вагітність або аналізи.

Часте сечовипускання

Ще один ранній прояв вагітності, який виникає на тлі гормональних змін – часте сечовипускання. Так, позиви будуть виникати в два-три рази частіше при звичайній кількості випитої рідини.

Швидка стомлюваність

Якщо ви раптом стали відчувати незрозумілу втому або "видихаєтеся" при виконанні звичної роботи, є привід запідозрити вагітність. Адже швидко зростаючі рівні гормону прогестерону сприяють появі сонливості і відчуття втоми.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, скільки заробляють українки на сурогатному материнстві.