Група археологів виявила складний по виготовленню кам'яний інструмент в Індії – йому вже близько 385 тис. років. Відкриття повністю нівелює те, що ми знаємо про так званих "архаїчних" людей, і про те, як вони вийшли з Африки. Про це повідомляють ЗМІ.

Нове дослідження припускає, що в Індії близько 385 тис. років тому існувала культура середнього палеоліту - також відомий як середній кам'яний вік. Дана стадія розвитку гомінідів характеризується появою складних кам'яних знарядь, в тому числі нових лез з передовими на той час методами.

Попередні наукові дані передбачали появу в Індії середньої палеолітичної культури в період між 140 тис. і 46 тис. років тому, що нове відкриття викликає великий перегляд традиційних моделей поширення стародавніх людей "поза Африки".

Нагадаємо, пори року, прописані в звичному календарі, не збігаються з ритмами, за якими живе природа. Щоб дізнатися, коли стартує справжня весна і справжнє літо, слід відштовхуватися зовсім від інших дат.

Крім того, в YouTube з'явився відеоролик, на якому зображений містичний міст в паралельну реальність. Відомо, що споруда знаходиться у невеликому містечку Індіана.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: росія горить, нелюди з Бучі відправилися в пекло, в Україні зросте комуналка та заборони на 8 серпня

Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв"

Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад

Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк згадав слова Толстого про Київську та Московську Русь: "Я вас благаю, люди"

Показати ще

Дивіться сюжет про людство

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", вчені розкрили вік ідеальної інтимної близькості.