Кабінет міністрів розширив перелік осіб з інвалідністю, яким надаються пільги на паркування і зберігання транспортних засобів.

Про це повідомляє ZN.ua.

Згідно з постановою, пільги на безкоштовне паркування і зберігання транспортних засобів поширені на всіх осіб з інвалідністю, а не тільки з ураженням опорно-рухового апарату.

Крім того, терміни "інвалід" та "дитина-інвалід" замінені термінами "особа з інвалідністю", "водій з інвалідністю", "дитина з інвалідністю", що відповідає законам України "Про ратифікацію Конвенції про права інвалідів і Факультативного протоколу до неї" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" щодо посилення відповідальності за паркування, зупинки, стоянки транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

Львівська поліція почала активно штрафувати за паркування на місцях для інвалідів.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що київські викрадачі перейшли на новий вид розплати.

Популярні новини зараз

Пенсії зростуть на 800-1500 грн: якій категорії пенсіонерів пощастить найбільше

Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції

Відстрочка від мобілізації: хто точно залишиться вдома, а хто ризикує потрапити на фронт

Пенсіонерам виплатять надбавки у січні

Показати ще