Слідчий комітет РФ звинуватив українських високопосадовців у так званому "геноциді" на Сході- російські слідчі вже відкрили кримінальне провадження проти міністра оборони Степана Полторака та начальника Генштабу Віктора Муженка.

Про це повідомляє Politeka.

Підстави дивують: вони стверджують, що нібито українські силовики "вчинили злочини проти миру і безпеки людства" і натякають на військове протистояння на Донбасі, хоча ЗСУ регулярно звітує про очевидні докази російської агресії в регіоні.

Зокрема, знаходять відповідні зразки озброєння, фіксують сумнівні партії гуманітарки, яка насправді ніщо інше, як постачання озброєння бойовикам від північного сусіда.

Популярні новини зараз

Ціна газу на наступний опалювальний сезон: "Нафтогаз" прийняв важливе рішення

Жодного шансу на відстрочку: які документи більше "не існують" для ТЦК

П'яти категоріям українців виплатять по 3000 та 5000 гривень: хто отримає допомогу

Пенсіонерам виплатять винагороду за вік: скільки докинуть до пенсії

Показати ще

"У зв'язку з тим, що злочини продовжують відбуватися по сей день, головним слідчим управлінням СК Росії порушено ще 20 кримінальних справ, крім іншого і щодо перших заступників Полторака і заступників Ігоря Колесника, Сергія Бесараба і Володимира Хіжего", - пояснили в СК РФ.

Звинувачення фабрикують у використанні заборонених засобів та методів ведення війни, забуваючи при цьому, що під час умовного "шкільного перемир'я" тільки українські військові дотримували режиму тиші, тоді як проросійські найманці обстрілів не припиняли.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, куди російська влада етапувала українського політв'язня Сенцова.