Охороняти правопорядок на Майдані Незалежності у Києві під час мітингу прихильників екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі відправили близько тисячі копів.

Поки що не надходило жодних даних про сутички чи затримання. Загальна кількість присутніх на мирній акції протесту – від 3 до 5 тисяч осіб, до яких приєднався не так давно і сам лідер "Руху нових сил" із дружиною.

Серед вимог мітингувальників: ухвалення законів про імпічмент президента і антикорупційному суді, прийняття у другому читанні нового закону про вибори, а також відставка генерального прокурора Юрія Луценка.

Популярні новини зараз

Рф готує новий масований удар по Україні: по яких регіонах битиме

У школах додають 12-й клас: навіщо учням ще один рік

Пенсіонерам доплатять по 800 гривень: кому збільшать пенсію

Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду

Показати ще

Дивіться: "Марш за імпічмент" у Києві, пряма трансляція

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі спростував інформацію про те,що звертався до президента України Петра Порошенка із пропозицією щодо примирення.